Katalogla satış sektörü sektöre yeni giren firmalar ile her geçen gün daha da büyüyor. Bu durum tabi ki en çok evden satış yaparak aile bütçesine katkı sağlamaya çalışan hanımların işine geliyor. Eskiden firma sayısı bu kadar fazla değil iken ürünlerini satmayı planladığınız firmanın temsilcilerine bırakın çevrenizde aynı aile içinde bile rastlamak mümkündü. Şimdi ise firma sayısının artması ile ürünlerde çeşitlendi. Artık sadece kozmetik değil artık katalogla iç giyim, hediyelik ve ev eşyaları ile günlük giyim eşyaları da katalogla satabilmek mümkün.

Firma sayısı bu kadar çok olunca insanında tavsiyeye ihtiyacı oluyor. İşte size en iyi katalogla satış yapan firmalar listesi; Bizim tavsiyemiz kurumsal olması ve piyasadaki rekabetin az olması sebebiyle Forivia, Avrupa Networking ve Piaff Networking ama siz tabi ki diğerlerini de değerlendirebilirsiniz.

Avrupa Networking için Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz; Avrupa Networking İnceleme

Piaff Networking için Piaff Bilgilendirme Sayfamızı İnceleyebilirsiniz; Piaff Networking İnceleme

AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ FORIVIA ÜYELİK LİNKİ

AVRUPA NETWORKING

Firma Çarşıbaşı Grubuna ait Avrupa Tekstil güvencesinde olup kataloglarında ağırlıklı olarak iç giyim ve pijama ürünleri bulunmaktadır. Firmanın marka yelpazesini ise genel olarak Pierre Cardin ve Miorre oluşturuyor.

Kar Marjı şu şekilde;

%50’ye varan kar marjları veriyoruz. Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri;
150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL
300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.
3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

AVRUPA NETWORKING ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN


PIAFF NETWORKING

Diğer bir doğrudan satış ya da popüler adıyla katalogla satış firması da Piaff. Sektörün önde gelen firmalarından olan Anıl İç Giyim firmasına ait olan Piaff Networking yine ürünleri en kaliteli olan firmaların başında geliyor.

Erkek, bayan veya çocuk fark etmeksizin yüzde 100 pamuklu ve penye ürünleri ile müşterilerinizin memnuniyetini garanti altına alıyor.

TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL

Piaff’ın kar marjı da yine Avrupa gibi ortalama yüzde 30-50 arasında değişiyor. Bu rakam tabiki kendiniz satış yaparsanız elde edeceğiniz rakam. Eğer ekip kurarsanız ise aşağıdaki tabloda yer alan oranlar prim kazanabilir, primlerinizi nakit veya para puan olarak kullanabilirsiniz;

1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %3 kazanırsınız
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız
5. Seviye : 5. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız

TIKLA VE PIAFF NETWORKING ÜYESİ OL

FORIVIA

Sektöre yeni katıldı ve hızla büyüyor. Diğerlerinden farkı kadına dair hemen hemen herşeyi bulmak mümkün. Forivia’da bulabileceğiniz ürünlerin bazıları şunlar;

  • Takı, akseuar ve çanta
  • Ayakkabı, çorap, korse ve şekillendiriciler
  • Mutfak gereçleri, deterjan, özel sabunlar ve microfiber temizlik bezleri
  • Ve tabiki kozmetik ürünleri

Forivia’da tüm bu ürünleri ister kendinizi için uygun fiyatlarla alabilir, isterseniz satış yaparak para kazanabilirsiniz. Sistem diğer katalogla satış firmalarının aynısı, satış miktarı arttıkça kazanç oranınız da artıyor.

FORIVIA ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN  

Ayrıca Forivia.com adresinden E-Kataloğu da inceleyebilirsiniz.

Forivia’nın diğer katalogla satış firmalarından önemli bir farkı ise ekip satışlarından prim almak için her ay alış veriş yapmak zorunda olmamanız. Sadece 3 ayda bir alışveriş yaparak ekibinizin yaptığı satıştan elde ettiğiniz primi almaya hak kazanıyorsunuz.

Satış primleri ayın 15’inde hesaplanıp ayın 25’inde vermiş olduğunuz banka hesabına 1 gün bile şaşmadan yatıyor.

Forivia Temsilci Formu‘nu doldurarak sadece dakikalar içinde temsilci olabilirsiniz. İster alışveriş yapın indirimlerden faydalanın isterseniz satış yapın katalog fiyatıyla temsilci fiyatı arasındaki fark hesabınıza gelir olarak yazılsın. Ama bir de ekip kurarsanız o zaman ciddi rakamlara ulaşmamanız için hiç bir engel yok.

FORIVIA TEMSİLCİ FORMU


 

FORIVIA ÜYELİK LİNKİ AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ

HUNCALIFE
Kozmetik devi Hunca son zamanların popüler satış yöntemlerinden katalog ile evden satış yapan firmaların arasına katılıyor. 1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Huncalife markası ile, neredeyse Avon ve Oriflame’in tekelinde olan 117 milyar dolarlık evden katalog ile satış sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Artık Huncalife katalogla satış sektörünün önemli temsilcileri arasında.

Diğerlerinden farklı olarak ister özel müşteri olarak kendiniz ürünleri indirimli alabiliyor veya temsilci olarak daha büyük indirimlerden faydalanarak ürünleri satıp gelir elde edebiliyorsunuz.

Ürünler arasında erkek ve bayan parfümleri, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, erkek bakım ürünleri ile makyaj malzemeleri bulunuyor.

HUNCALIFE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN


ORIFLAME

Evden çalışarak ek gelir etmek ve bütçelerine destek vermek isteyen özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilen yöntem katalogla satış yapmaktır. Katalogla satışı denemek isteyenlerin ise öncelikli tercihleri sektör liderleri uluslararası veya güvenilir yerli firmalar olmalıdır. Oriflame katalogla satış sektörünün liderlerindendir.

1967 yılında kurulan İsveçli firma şu anda 60 ülkede faliyet göstermekle birlikte yaklaşık 4 milyon bağımsız satış elemanı bulunmakta ve firmanın yıllık satış miktarı 1,5 milyar euro civarındadır. Oriflame 5 ayrı ülkede yılda yaklaşık olarak 1.000 adet ürün üretmekte ve bağımsız satıcılar aracılığıyla bu ürünleri pazarlamaktadır.

Eğer sizde katalog ile evden satış yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız Oriflame kesinlikle tavsiye edilen, güvenilebilecek firmaların başında gelmektedir. Bağımsız satış temsilcisi olmak için herhangi bir koşul yoktur, kayıt ücreti 20 TL olmakla birlikte 21 Aralık 2011’den önce kayıt yaptırırsanız sadece 4,99 TL ödemeniz yeterli. Ödemelerinizi sipariş anında online ödeyebileceğiniz gibi PTT şubelerinden veya anlaşmalı bankalardanda ödeyebilirsiniz. Online kredi kartıyla ödemenizi vade farksız 4 tasitte yapma şansınızda var. Kayıt olduğunuz takdirde bir başlangıç seti adresinize gönderilecek, bu setin içinde şirket ve ürünler hakkında sunumlar, kataloglar ve numuneler bulunmakta.

www.oriflame.com.tr


DORE

Dore, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla, makyajdan cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evinizin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogta toplayarak size sunar.

Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan Dore dünyasında, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşam sizleri bekliyor!

Dore Temsilci Başvuru Formu


AMWAY

Amway, 80’den fazla ülke ve bölgede insanların daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olan, onlara fırsatlar sunan, başarılı, milyar dolarlık uluslararası bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. AMWAY ürünleri, 500.000’i Avrupa’da bulunan, dünya çapında 3 milyonun üzerindeki Amway Serbest Girişimcisi aracılığıyla dağıtılmaktadırlar.

Amway halen 28 Avrupa ülkesinde faaliyet göstermektedir.

Amway Satış ve Pazarlama Planı sizi ve ürün satışı yapmaları için sponsorluğunu üstlendiğiniz Amway Serbest Girişimcileri ödüllendirir. Aşağıdaki şekillerde kazanç sağlayabilirsiniz:

  • Müşterilere yapılan ürün satışları üzerinden perakende kâr marjı.
  • Aylık çalışmanıza bağlı olarak, iş hacminizin %3’ü ila %21’i arasında değişen oranlarda aylık performans primleri.
  • Sponsorluk yaptığınız grubun satışları bazında aylık ve yıllık liderlik primleri ve diğer nakit ödüller ve iş teşvikleri.

www.amway.com.t


AVON

Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur.

Avon, Türkiye pazarında Eczacıbaşı Grubu ile ortak olarak Eczacıbaşı-Avon Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında faaliyete başlamış ve 2003 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2003 yılından bu yana ise %100 Avon Kuruluşu olarak faaliyete devam etmektedir.

www.avon.com.tr


TUPPERWARE

Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 24 il de 66 Distribütör bulunmaktadır. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

www.tupperware.com.tr

Katalogdan satış yapan 1-2 firma daha var ama bizim size önereceğimiz en iyi katalogla satış firmaları şimdilik bunlar.

FORIVIA ÜYELİK LİNKİ AVRUPA NETWORK ÜYELİK LİNKİ PIAFF NETWORK ÜYELİK LİNKİ

3 YORUMLAR

  1. bence ülkemizde network marketing firmalarının içinde en yüksek kar veren firma ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ şirketidir. kar oranı verilen hediye ürünlerle birlikte toplamda %60 ila 70 arasındadır. diğerleri gibi kariyerden düşme yoktur sipariş verme zorunluluğu yoktur. miras bırakabilme imkanı vardır. %100 yerli bir firmadır.

    • bu listede ersağ ın olmamasına çok şaşırdım.çünkü satış karı hediyeleriyle beraber en az %65 den başlıyor.ve kampanyalarda kariyere göre neradeyse %300 e çıkıyor.ben her uyemin siparişinden 25 tl prim aiıyorum.ekibime katılıp ersağda nasıl kazanacağınızı öğrenmek isterseniz.tel:5058774124

CEVAP VER