Facebook Profilime Kim Bakmış

Son zamanlarda Facebook ve arama motoru reklamlarında karşımıza sık sık Facebook Profilime Kim Bakmış, Facebook Profiline Bakanları Öğren veya Facebook Profiline Bakanlar tarzı reklamlar çıkmaya başladı. Peki Facebook profiline bakanları öğrenmenin bir yolu var mı gerçekte?

Öncelikle şunu söylemek lazım; böyle bir şeye Facebook izin verir mi ya da veriyor mu? Çünkü Facebook eğer bir profile bakanların görülmesine izin vermiyorsa böyle bir uygulamanın veya web sitesinin de size doğru bilgi verebiliyor olması mümkün değil.

Ve şu an için Facebook henüz böyle bir uygulamaya izin vermiş değil. Yani Facebook profilinize bakanları öğrenmenin herhangi bir yolu yok. Google’da veya Facebook’da karşınıza çıkan reklamlara kanmayın ve o siteleri ziyaret edip uygulamalara boş yere tıklayarak profilinize erişim izni vermeyin. Bu uygulamalar virüs olabileceği gibi sizin ve arkadaşlarınız hesaplarında bir çok rahatsız edici paylaşımlarda bulunabilir. Bu yüzden uzak durmanızı öneririm.

Ayrıca karşınıza bir sürü Youtube videosu da çıkacaktır, size tavsiyem boş yere izleyerek vaktinizi harcamayın.

Sonuç olarak Facebook profilinize kimler bakmış öğrenmeniz için ne bir uygulama ne de bir hile var. Bulmaya çalıştığınız Facebook profilime kim bakmış hilesi olsa olsa ya virüs ya da rahatsız edici reklam olarak size geri dönecektir, dikkatli olun.

Cengiz Taskin tarafından yayınlandı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu, şahsına münhasır bir Wordpress sevdalısı...

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir