Katalogla satış sektörünün yükselen yıldızlarından biri de Farmasi firması. Tamamen yerli bir firma olmasına rağmen bugün 123 ülkede ürünleri satılmakta. 1950 yılından beri faaliyette olan firma şimdide katalogla satış ya da diğer adıyla doğrudan satış sektörünün parlayan yıldızlarından birisi olma yolunda ilerliyor.

Firmaya danışman olarak üye olduktan sonra ve katalog talebinizi gerçekleştirdikten sonra isterseniz kendi siparişlerinizi %40 indirimli alabilirsiniz. Üye olduğunuzda istediğiniz ürünleri internetten sipariş verdiğinizde katalog fiyatları üzerinden %40’a yakın indirimli alıyorsunuz ve her ay ürün almak zorunda değilsiniz üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Her ay belli miktar alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, ne kadarlık ihtiyacınız varsa o kadarlık sipariş verebilirsiniz.

Farması firmasından ürün almak için kredi kartı gerekmez, kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Farmasi Katalogla Satış sektörünün bir parçası olduğu için sadece satış yaparak değil isterseniz ekip kurarak onların satışları üzerinden prim kazanarak da ek gelir elde edebilirsiniz.

NEDEN FARMASİ 

Farmasi danışmanı olmak ev kadınları için çok uygundur. İster vakit buldukça yapın isterseniz kendinizi bu işe adayın. Tüm ipler tamamen sizin elinizde. Hem kaliteli ürünlerden faydalanabilir hem de ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Farmasi’nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de kendinizi geliştirebilirsiniz.

Üye olmayı düşünüyorsanız isim ve telefonunuzu aşağıdaki form üzerinden bırakın hemen sizi arasınlar;

Cengiz Taskin tarafından yayınlandı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu, şahsına münhasır bir Wordpress sevdalısı...

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir