LR Ürünleri doğrudan satış sektörünün belki de en kaliteli ürünleri olarak dikkat çekmekte. Katalogla satış ya da bilinen diğer adıyla doğrudan satış firmaları arasında bulunan LR firması kaliteli ürün yelpazesi ile kendinden söz ettiriyor. Özellikle Aloe Vera temelli kozmetik ve sağlık ürünleri yüksek Alman teknolojisi ve disiplini ile üretiliyor.

LR ürünleri müşteri memnuniyeti açısından diğer firmalara oldukça büyük farklar atıyor. Ürünlerin fiyatları dolayısıyla ilk etapta satmak biraz zor olabilir ama müşteri ve sipariş devamlılığı sağlamakta bir o kadar kolay.

LR ÜYESİ OLMAK VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

LR Firması Güvenilir mi?

LR nereden baksanız 30 yıllık bir Alman firması ve şu an için katalogla satış sektöründe üyelerine Avrupa’da en yüksek kazanç sağlayan firmalar arasında bulunmaktadır.

Yüzlerce çalışanı olan firma ayrıca yüksek ciro sağlayan ekip liderlerine satış cirolarına göre Opel Corsa, Volkswagen Polo, Mercedes Benz ve hatta Porsche marka araçları kullanımları için hediye etmekte (kiralık olarak tabiki).

LR Ürünleri Neler?

LR firmasının ürün yelpazesi giyim sektöründeki firmalar gibi yüzlerce binlerce çeşit değil ama yukarıda da bahsettiğimiz gibi sipariş ve müşteri devamlılığı çok yüksek ürünler. Örnek vermek gerekirse;

LR ÜYESİ OLMAK VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN
  • Kozmetik ürünleri
  • Aloe Vera tabanlı sağlık ürünleri
  • Aloe Vera tabanlı gıda takviyeleri
  • Kilo kontrolü için destek gıdalar
  • Parfümler
  • Cilt temizleme cihazları

Neden ALOE VERA?

Aloe Vera’nın besleyici ve yenileyici gücü ile doğal güzellikte ve sağlıklı bir cilt için en ideal ürünlerdir.

LR ürünlerinde Yüksek Aloe Vera kalitesi ve kanıtlanmış cilt uyumluluğu söz konusudur.

Aloe Vera ürünümüz uluslararası Aloe Science Council‘in (IASC) düzenli kontrollerinden geçer. Bağımsız Dermatest Enstitüsü cilt uyumluluğunu belgelerle onaylamıştır. 28 LR ALOE VIA ürünleri için, Aloe Vera jeli ve çeşitli organik özlerden oluşan özel etkin madde dikkate alınarak LR patent başvurusu yapmıştır.

LR ÜYESİ OLMAK VEYA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca;

  • Aloe Vera jel sürekli olarak tanınmış uluslararası Aloe Science Council (IASC) tarafından ekiminden işlenmesine kadar kontrol edilir.
  • Tüm Aloe Vera ürünlerinin cilt uyumluluğu bağımsız Dermatest Enstitüsü ve Derma Consult tarafından denetlenmiş ve kanıtlanmıştır.
  • Çocuklar için uygundur. Böylece sizin ve sevdiklerinizin bakımı tepeden tırnağa kadar Aloe Vera’nın en iyisi ile sağlanır. Yüksek Aloe Vera oranları ve değerli organik özlerin doğal gücü sayesinde LR ALOE VIA bakım serisinin etkisi benzersiz ve çok yönlüdür.

Daha fazla bilgi için telefon numarası bırakın ekip liderleri sizi bilgilendirmek için hemen arasınlar;

CEVAP VER