Çinden Alışveriş Yardım

Çin, Aliexpress dahil olmak üzere bir çok online alışveriş sitesi ile ucuz alışverişin kapılarını açıyor. Giyimden elektronik eşyaya kadar bir çok ürünü piyasa fiyatının çok ama çok altında fiyatlarla alabilmek mümkün. Ama 2 koşulu da unutmamak gerekiyor.

  1. 75 euro yurt dışı alışveriş limiti
  2. Yabancı dil

Sizde Çin’den online alışveriş yapmak istiyor ama yabancı dil konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Teknolojionline.net olarak size yardımcı olabiliriz. Size 2 farklı yoldan yardım edebiliriz.

  1. Beğendiğiniz sitedeki ürünün linkini bize gönderin, eğer biz satıcı ve ürünü onaylarsak siz Paypal veya banka transferi ile ödemeyi bize yapın, Paypal ile %15, banka havalesi ile %10 komisyon karşılığında biz sizin yerinize siparişi verelim takibini yapalım.  Ödemelerde USD-YTL arası kur farkı doğduğu için lütfen komisyonsuz yardım talep etmeyiniz. Minimum komisyon oranı 1USD’dir.
  2. Diğer bir yöntem ise siparişlerinizi aşağıdaki referanslı linkler üzerinden verin, bizde tüm yazışmalarınızda size yardımcı olalım. Komisyonu karşı taraftan alalım. İşte Siteler;

NOT: Aliexpress, Everbuying, Espow, Focalprice, Bestofferbuy, Buyincoins, Pandawill, DHGate ve Lightinthebox üzerinden siparişler için sadece 1.seçenek uygulanabilmektedir.

 

Bu Hizmet Sonlandırılmıştır